Ekskavatoriaus nuoma – operatyviam ir našiam darbui

Ekskavatorius yra sunkioji savaeigė transporto priemonė, kurios esminė paskirtis – kasti ir perkelti birias medžiagas, pavyzdžiui, uolienas, gruntą ir kt. Ekskavatoriaus nuoma – puikus sprendimas, jei žemės ūkyje ar statybose reikia kasti žemę, perkelti gruntą.

Kaip klasifikuojami?

Ekskavatoriai turi vieną išskirtinį bruožą – jie turi kaušą, kuriuo kasama žemė ir kuris ją perkelia į kitą vietą ar iškelia, jei kasama į gylį. Ekskavatoriai gali būti vieno kaušo arba daugelio mažesnių kaušų. Nuo kaušų skaičiaus priklauso veikimo principas, t. y. vieno kaušo ekskavatoriai veikia cikliškai, o daugiau kaip vieno kaušo gali dirbti nenutrūkstamai. Kurį pasirinkti? Priklauso nuo Jūsų poreikių ir galimybių. Jei ekskavatoriumi atliekami darbai neskubūs, dirbdami galite daryti pertraukas – puikiai tiks ir vieno kaušo ekskavatorius. Tačiau jei darbų apimtys didelės ir turite dirbti be poilsio – tada vienareikšmiškai turite rinktis kelių kaušų ekskavatorių.

Savo ruožtu vieno kaušo ekskavatoriai dar skirstomi į dvi grupes: universalieji ir specialieji. Universalieji ekskavatoriai populiariausi statybose. Jiems būdinga lynų sistema, keičiami padargai ir tai, kad iškastą gruntą ar kitą medžiagą jie gali pernešti tokį atstumą, kokį siekia visa strėlė. Šių ekskavatorių universalumas atsiskleidžia tuo, kad jie, keičiant padargus, gali tapti krautuvu, purentuvu, plūgu, tranšėjų užpiltuvu ir kt. Jei Jums ekskavatorių nuoma reikalinga ne tik žemei kasti, tačiau ir, pavyzdžiui, supurenti, užpilti iškastoms tranšėjoms, tuomet nuomokitės universalųjį ekskavatorių. O specialieji ekskavatoriai turi tik vieną padargą. Šio tipo ekskavatoriai taip pat daugiausia naudojami statybose ir kasybos darbams.

Daug mažesnių kaušų turintis ekskavatorius Jums bus naudingas, jei reikės atlikti itin didelės apimties hidrotechnikos ar atvirosios naudingųjų iškasenų gavybos darbus, taip pat jei bus poreikis kasti tranšėjas inžinerinėms komunikacijoms ar sandėliuose krauti birias medžiagas.

Kada verta nuomotis ekskavatorių?

Kartais net patiems smulkiausiems darbams tikslinga nuomotis ekskavatorių, nei viską stengtis padaryti patiems – rankomis. Nusprendus darbus daryti patiems, dažniausias tokio pasirinkimo argumentas yra kaina, t. y. kai darai pats, tai nieko nekainuoja. Tačiau verta pasvarstyti ir įvertinti kitą alternatyvą – technikos nuomą. Vertinkite ne tik kainą, kurią sumokėtumėte už nuomą, tačiau ir savo laiką ir sveikatą. Pirma, sunkus fizinis darbas alina, atima jėgas, eikvoja Jūsų energiją. Jei dirbate po truputį, tuomet fizinis darbas yra teigiamas aspektas, tačiau tokiu atveju darbai užsitęs labai ilgai. O išnaudodami savo jėgas maksimaliai ir stengdamiesi padaryti kuo daugiau patys, Jūs rizikuojate savo sveikata. Antra, įvertinkite, ką per tą laiką, kurį sugaišite, pavyzdžiui, kasimo darbams, Jūs galėtumėte nuveikti ne tokio sunkaus, tačiau ne mažiau svarbaus. Kita vertus, Jūs tiesiog galėtumėte pailsėti! Taigi, svarstant šias dvi alternatyvas, nuoma bus labai geras pasirinkimas. Maža to, mūsų technika nuomojama tik su patyrusiais specialistais, todėl Jūsų darbai bus padaryti itin operatyviai ir kokybiškai.

Būtent kokybė yra tai, ko mes siekiame. Nuoma su profesionaliu vairuotoju užtikrins idealią operatyvumo ir puikaus rezultato dermę. Mūsų komandą – ilgametę patirtį sukaupę specialistai, todėl Jūs gausite ir papildomą naudą – visapusę informaciją ir vertingus patarimus, jei kiltų klausimų.

Ekskavatoriaus nuoma  populiari paslauga tarp fizinių asmenų. Jei niekada nebuvote susidūręs su kasimo darbais, sklypo formavimo ypatumais, statybomis ir pan., tai Jums bus nemenkas iššūkis. O gal Jūsų kieme yra didelis riedulys ar užsilikęs kelmas, kurie tik gadina bendrą kiemo koncepciją? Bandydami rauti kelmą rankomis sugaišite tikrai ilgai, o ekskavatorius užtruks vos keliolika minučių. Taigi, ekskavatoriaus nuoma dažnai yra ideali alternatyva sunkiam, alinančiam darbui.

Ekskavatorius: pirkti ar nuomoti?

Jei ekskavatorius Jums reikalingas ne tik asmeniniams poreikiams, tačiau planuojate tuo užsiimti kaip verslo veikla, tuomet tikslinga būtų įsigyti ekskavatorių. Tačiau jei ši technika Jums reikalinga tik asmeniniams poreikiams patenkinti, sezoniniams žemės ūkio ar tam tikriems statybos darbams atlikti, tada geriausias pasirinkimas ekskavatoriaus nuoma. Jei tokiems poreikiams patenkinti pirktumėte ekskavatorių, investicijos atsipirktų po labai ilgo laiko, o gal ir visai neatsipirktų, atsižvelgiant į tai, kad technika dėvisi.

UAB Bobkatas– tai techniškai tvarkinga, moderni, šiuolaikiška technika Jums. Drauge išvengiate papildomų išlaidų technikos remontui, priežiūrai, draudimui ir pan.

 

Mini Ekskavatorius – Bobcat 322

Mini Ekskavatorius – Gehl Max IHI NX35

Ekskavatorius – Liebherr 314

Ekskavatorius – Terex Atlas 1505M

Susisiekiti

Nerandate Jums aktualios paslaugos ar technikos?

Susisiekiti