Griovimo darbai – teikiame šias paslaugas:

– Visiškas pastatų likvidavimas, atliekų išvežimas;
– Pastatų išmontavimas – pastatų ardymas, išrenkant statinius atskiromis detalėmis kuo mažiau jas pažeidžiant;
– Dalinis pastatų griovimas (aukštų, priestatų griovimas);
– Nedidelės apimties griovimo darbai: nereikalingų sienų griovimas, perdangų griovimas, nereikalingų paviršių ar dangų likvidavimas;
– Pamatų demontavimas, griovimas;
– Pramoninių pastatų griovimas;
– Avarinės būklės pastatų griovimas;
– Atliekų rūšiavimas ir transportavimas.

Griovimo darbų kaina

Griovimo darbų kaina priklauso nuo darbų apimties, sudėtingumo, pastatų konstrukcijos, sklypų pasiekiamumas, landšaftas.

Jei pastatas nėra didelis, dideliame sklype su patogiu privažiavimu, darbų trukmė bei kaina nebus didelė, tačiau jei reikalinga nugriauti avarinės būklės monolitinį statinį kalnuotame sklype be patogaus privažiavimo, darbų kaina bus atitinkama. Dėl šių priežasčių kiekvienam darbui kaina skaičiuojama individualiai.

Mūsų įmonė turi ilgametę patirtį ir reikalingus sertifikatus pastatų griovimo darbams atlikti. Darbus atliekame greitai ir profesionaliai.

Griovimo darbai, tai darbai dažniausiai reikalingi atlikti įsigijus sklypą ir norint vietoje esamų statinių statyti naujus. Dažnai norima sutaupyti ir darbus atlikti patiems, tačiau darbai dažnai užtrunka ilgai ir kainuoja daug dėl kelių priežasčių:

– Senų ir didelių statinių griovimas nepatyrusiems dažnai gali būti pavojingas;
– Dažniausiai neturima reikalingos technikos, todėl darbai užtrunka daug laiko arba brangiai sumokama už technikos nuomą;
– Atlikus griovimo darbus lieka daug atliekų, kurias transportuoti yra brangu;
– Atliekas būtina rūšiuoti, nes kitu atveju yra teršiama gamta ir gresia didelės baudos.

Dėl šių priežasčių mes nerekomenduojame atlikti griovimo darbų patiems, o kreiptis į mūsų komandą. Mūsų įmonė turi ilgametę patirtį ir reikalingus sertifikatus pastatų griovimo darbams atlikti. Darbus atliekame greitai ir profesionaliai.

Renkantis tarp profesionalų samdymo ir darbų atlikimo patiems neužtenka palyginti finansinių ir laiko faktorių, labai svarbu yra apsvarstyti darbų saugą. Profesionalai yra apmokyti saugiai atlikti darbus, turi tam visas reikalingas priemones, tačiau net ir tarp profesionalų pasitaiko nelaimingų atsitikimų, todėl patirties neturintiems griovimo darbai sukelia didelę traumų ar sužeidimų riziką.

Susisiekti

Jeigu jums reikalinga atlikti bet kokio pobūdžio griovimo darbus, susisiekite su mumis!

Susisiekti