Tvenkinių kasimas viena populiariausių paslaugų, kurios paklausa ypač išauga šiltuoju metų laiku. Pasirinkite teisingai ir mūsų komandai patikėkite tvenkinio kasimo darbus – rezultatas bus džiuginantis, kokybiškas ir nenuvils.

Tvenkinių kasimas: kodėl verta rinktis mus?
Konkurencija šioje rinkoje yra nemaža, todėl savo pranašumu laikome orientaciją į kokybę ir naudą klientui. Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas ir tokius mūsų komandos pranašumus:
– kokybiškas paslaugas;
– operatyvumą (žinoma, ne kokybės sąskaita);
– informatyvumą, kurio neretai stokojama, jei rinkoje nemažai paslaugos teikėjų, nes klientams reikia padėti pasirinkti tinkamą;
– vertiname kiekvieną Jūsų! Nepriklausomai nuo to, ar esate didžiulės įmonės atstovas, ar labai mažos, o gal fizinis asmuo, mums esate pats svarbiausias.

Susisiekti

Susisiekite ir pasirūpinsime, kad turėtumėte tvenkinį, kuris atitiks Jūsų viziją.

Susisiekti

Tvenkinių kasimo darbai
Tvenkinių kasimas apima dvi esmines veiklas:
1) naujo tvenkinio kasimas;
2) esamo tvenkinio keitimas.
Ar norite pagražinti savo kraštovaizdį? O gal planuojate veisti žuvis? Svajojate susikurti jaukią aplinką, kurioje vasarą bus puiku maudytis ir smagiai leisti laiką? Tvenkinys – puikus sprendimas. Pagal Jūsų poreikius ir projektą iškasime tvenkinį. Jei mūsų komandai patikėsite iškasti tvenkinį, specialistai pirmiausia atvyks apžiūrėti planuojamo tvenkinio vietos, patars, kaip darbus atlikti geriausia, kad tvenkinio kasimas pasiteisintų ir artimiausiu metu nereikalautų jokių investicijų.
Esamo tvenkinio keitimas dažniausiai apima tokius darbus kaip tvenkinio gilinimas, tvenkinio formos keitimas ir pan. Susisiekite, jei Jūsų tvenkinyje sumažėjo vandens. Specialistai atvyks ir įvertins situaciją, patars dėl tvenkinio gilinimo. Norite keisti tvenkinio formą? Taip pat laukiame Jūsų skambučio ir sutarsime susitikti Jums patogiu metu.
Iškasę tvenkinį nepaliekame nereprezentatyviai atrodančios aplinkos, nes teikiame ir papildomas paslaugas: formuojame tvenkinio pakrantes, planiruojame.Renkantis tarp profesionalų samdymo ir darbų atlikimo patiems neužtenka palyginti finansinių ir laiko faktorių, labai svarbu yra apsvarstyti darbų saugą. Profesionalai yra apmokyti saugiai atlikti darbus, turi tam visas reikalingas priemones, tačiau net ir tarp profesionalų pasitaiko nelaimingų atsitikimų, todėl patirties neturintiems griovimo darbai sukelia didelę traumų ar sužeidimų riziką.

Tvenkinių kasimas – UAB Bobkatas