uab bobkatas“ teikia ne tik bobcat technikos nuomos paslaugas, taip pat teikiame sniego valymo paslaugas kurios populiarumas ženklai šokteli į aukštumas pasirodžius pirmajam sniegui. Sniego kasimas yra populiarus tiek tarp juridinių asmenų, tiek tarp viešųjų subjektų, o taip pat ir tarp fizinių asmenų.
„Ruošk roges vasara“ kviečiame jau dabar sudaryti komercinę sutartį – mes pasirupinsime, kad žiema ir iškritę krituliai neturės įtakos Jums, nesugriaus Jūsų planų, neigiamai nepaveiks Jūsų įmonės veiklos.

Sniego valymas : kodėl verta rinktis mus?

Kiekvienas darbas reikalauja atitinkamų žinių, taip pat ne mažiau reikalingi ir gebėjimai, o patirtis – laikoma didžiuliu privalumu. Didžiuojamės savo komanda, kurioje dirba ilgametę patirtį sukaupę specialistai, galintys užtikrinti, kad sniego valymas visada bus atliktas kokybiškai.

Sniego kasimas – kompetencijos ir technika :

Sniego kasimas reikalauja specialios technikos, kuri užtikrintų darbų operatyvumą bei leistų išgauti maksimalią kokybę. Savo veikloje naudojamės tik pažangia šiuolaikiška technika, kurios plačios galimybės didina ir mūsų galimybių ribas.
Sniego kasimas – sezoninė paslauga. Tačiau šaltuoju metų laiku šią paslaugą siūlančių tiek juridinių, tiek fizinių asmenų skaičius šiame sektoriuje šokteli į aukštumas. Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas ir tokius mūsų komandos pranašumus:
– operatyvumą, kuris ypač reikšmingas sniego kasimo darbų kontekste dėl gana dinamiškos oro sąlygų kaitos;
– kokybišką darbą;
– atsakingumą;
– kliento poreikių vertinimą;
– informatyvumą.

Sniego kasimo darbai

Sniego valymas – naudinga paslauga, kuri leis Jums atsikvėpti ir nesirūpinti sniego kasimo ir jo išvežimo darbais. Visai nesvarbu, ar išvalyti reikia labai didelius plotus, ar mažesnius, sniego kasimo darbus atliksime kokybiškai, operatyviai ir atsakingai.
Sniego kasimo darbus skirstome į tokias atskiras veiklas:
– sniego valymas specialia technika;
– sniego stumdymas;
– sniego išvežimas į specialiai tam skirtas vietas.

Sniegą kasame tokiuose plotuose:
– aikštelėse;
– parkuose;
– degalinių teritorijose;
– kavinių, restoranų teritorijose;
– parduotuvių teritorijose;
– gamyklų teritorijose;
– mokyklų, darželių, ligoninių ir kitų viešųjų įstaigų teritorijose;
– valome kelius;
– ir kt.
Priklausomai nuo darbų pobūdžio, sniegą kasame tokiais būdais:
– sniego kasimas mažąja technika (rekomenduojame nedidelių keliukų valymui, nedidelių aikštelių valymui, taip pat nedidelių plotų sniego nustumdymui);
– sniego kasimas mini krautuvais ir traktoriais (rekomenduojame didesnėms aikštelėms, keliams).
Maža to, vertiname savo klientų laiką ir siūlome pasirašyti sutartį dėl sniego kasimo darbų – taip galėsite nesirūpinti, kaskart iškritus sniegui, nes sniego kasimo dabai bus atliekami periodiškai.

Susisiekiti

Sužinokite daugiau susisieke su mumis!

Susisiekiti