Sniego kasimas – paslauga, kurios populiarumas ženklai šokteli į aukštumas pasirodžius pirmajam sniegui. Sniego kasimas yra populiarus tiek tarp juridinių asmenų, tiek tarp viešųjų subjektų, o taip pat ir tarp fizinių asmenų. Sniego kasimas užtikrina, kad žiema ir iškritę krituliai neturės įtakos Jums, nesugriaus Jūsų planų, neigiamai nepaveiks Jūsų įmonės veiklos ir kt.

 

Sniego kasimas: kompetencijos ir technika
Kiekvienas darbas reikalauja atitinkamų žinių, taip pat ne mažiau reikalingi ir gebėjimai, o patirtis – laikoma didžiuliu privalumu. Didžiuojamės savo komanda, kurioje dirba ilgametę patirtį sukaupę specialistai, galintys užtikrinti, kad sniego kasimas visada bus atliktas kokybiškai.
Sniego kasimas reikalauja specialios technikos, kuri užtikrintų darbų operatyvumą bei leistų išgauti maksimalią kokybę. Savo veikloje naudojamės tik pažangia šiuolaikiška technika, kurios plačios galimybės didina ir mūsų galimybių ribas.

Susisiekiti

Sužinokite daugiau susisieke su mumis!

Susisiekiti

Sniego kasimas: kodėl verta rinktis mus?
Sniego kasimas –sezoninė paslauga. Tačiau šaltuoju metų laiku šią paslaugą siūlančių tiek juridinių, tiek fizinių asmenų skaičius šiame sektoriuje šokteli į aukštumas. Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas ir tokius mūsų komandos pranašumus:
– operatyvumą, kuris ypač reikšmingas sniego kasimo darbų kontekste dėl gana dinamiškos oro sąlygų kaitos;
– kokybišką darbą;
– atsakingumą;
– kliento poreikių vertinimą;
– informatyvumą.

Sniego kasimo darbai
Sniego kasimas – naudinga paslauga, kuri leis Jums atsikvėpti ir nesirūpinti sniego kasimo ir jo išvežimo darbais. Visai nesvarbu, ar išvalyti reikia labai didelius plotus, ar mažesnius, sniego kasimo darbus atliksime kokybiškai, operatyviai ir atsakingai.
Sniego kasimo darbus skirstome į tokias atskiras veiklas:
– sniego valymas specialia technika;
– sniego stumdymas;
– sniego išvežimas į specialiai tam skirtas vietas.

Sniegą kasame tokiuose plotuose:
– aikštelėse;
– parkuose;
– degalinių teritorijose;
– kavinių, restoranų teritorijose;
– parduotuvių teritorijose;
– gamyklų teritorijose;
– mokyklų, darželių, ligoninių ir kitų viešųjų įstaigų teritorijose;
– valome kelius;
– ir kt.
Priklausomai nuo darbų pobūdžio, sniegą kasame tokiais būdais:
– sniego kasimas mažąja technika (rekomenduojame nedidelių keliukų valymui, nedidelių aikštelių valymui, taip pat nedidelių plotų sniego nustumdymui);
– sniego kasimas mini krautuvais ir traktoriais (rekomenduojame didesnėms aikštelėms, keliams).
– Sniego kasimas nuo stogų (labai reikšminga paslauga, svarbi tiek Jūsų saugumui, tiek ir paties pastato).
Maža to, vertiname savo klientų laiką ir siūlome pasirašyti sutartį dėl sniego kasimo darbų – taip galėsite nesirūpinti, kaskart iškritus sniegui, nes sniego kasimo dabai bus atliekami periodiškai.