Traktoriaus nuoma Vilniuje – operatyviam ir našiam darbui

Traktorių paskirtis ir jų nauda

Traktoriai yra puikus pagalbininkas dirbant žemės darbus tiek didesniuose plotuose, tiek nedideliuose ar net visai mažuose. Traktoriai Lietuvoje žemės darbams naudojami nuo senų laikų, jų esminės funkcijos nepakito, tačiau išvaizda ir specifikacijos patobulėjo ženkliai. Šiandien rinkoje itin populiarūs mini traktoriai, suteikiantys plačias galimybes darbuotis ten, kur didelė technika vargiai galėtų pasitarnauti. Mini traktoriai yra labai mobili ir kompaktiška žemės ūkio technika, skirta žemės ūkio darbams atlikti, o traktorių nuoma – labai paklausi paslauga.

Kokie jų privalumai?

Kartais skeptikai išsako savo poziciją, neva mažas traktoriukas negali efektyviai dirbti ir padaryti didelių darbų apimčių. Su tokia pozicija neužtenka nesutikti, ją būtina paneigti, pagrindžiant mini traktorių privalumais.
Pirmiausia, tai maži traktoriukai pasižymi aukšta kokybe. Didžioji dalis mini traktorių mūsų šalies rinką pasiekia iš Japonijos, o japonai kokybę laiko itin reikšmingu aspektu. Todėl galite nesibaiminti, mini traktorius bus kokybiškas ir patvarus, tad žemės ūkio darbus juo galėsite dirbti ilgai.
Kompaktiškumas – taip pat vienas esminių šio tipo technikos pranašumų, palyginti su daugeliui įprastais masyviais ir dideliais traktoriais. Mini traktoriai labai kompaktiški, nedidelių gabaritų, todėl bus idealus pasirinkimas, jei reikia nudirbti žemės ūkio, kasimo, lyginimo ir panašius darbus mažame plote. Jie ypač naudingi ten, kur dirbamame plote yra pastatų, nes su didele technika neretai yra labai sunku, o kartais ir visai neįmanoma apsisukti ir rezultatyviai dirbti. Ypač mažų mini traktorių segmentui priklauso tokia technika, kuria nesunkiai įvažiuosite net į šiltnamį!
Mini traktoriai yra mobilūs – juos galime lengvai transportuoti. Nusivešime į sodą, kaimą, sodybą ir lengvai nudirbsime visus reikiamus darbus. Išvengsite daugybės papildomų rūpesčių, jei reikėtų tam samdyti kitus asmenis, ir sutaupysite labai daug savo brangaus laiko, jei viską darytumėte mūsų rankomis.
Svarbiu kriterijumi, kalbant apie pranašumus, tampa ir kaina. Mini traktoriai, žinoma, yra ženkliai pigesni, palyginti su didele žemės ūkio technika. Kodėl? Pirmiausia, tai jokiu būdu neatspindi kokybės. Mažesnės technikos gamybos procesuose dirba mažiau personalo, naudojama mažiau medžiagų, o ir laiko skiriama mažiau. Todėl natūralu, kad mini traktoriai kaina yra mažesnė nei didelės technikos. Mini traktorių nuoma – kainos požiūriu puikus pasirinkimas, nes rinkoje dominuoja gana neaukštos šios technikos kainos, palyginti su nauda, kurią gaunate.
Ir dar…! Didžioji dalis mini traktorių yra varomi visais keturiais ratais, kas garantuos puikų ir produktyvų darbą net ant labai prasto žemės paviršiaus.

Bobcat – populiariausi mini traktoriai

Populiariausi rinkoje mini traktoriai – Bobcat. Neabejojame, pavadinimas daugeliui girdėtas. Nuomojame Bobcat s250, Bobcat s300 ir Bobcat s650.
Bobcat s250. Šis Bobcat modelis nėra naujausias, tačiau jis puikiai pasitarnaus. 54 kW variklio galia, 2 564 kg didžiausia keliamoji galia ir net 3 549 kg darbinis svoris rodo, kad šiuo Bobcat nudirbsite daug darbų. Krovinį šis Bobcat modelis gali pakelti net į 3,2 metro aukštį – tai suteiks plačias darbo šiuo mini traktoriumi galimybes. Tiesa, nepamirštamas ir komfortas, pavyzdžiui, pilna kabina, taip pat šildoma kabina – dirbsite tiek vasarą, tiek žiemą patogiai ir komfortiškai.
Bobcat s300. Šis Bobcat modelis rinkoje jau gana seniai – gaminamas nuo 2007 metų, tačiau vis dar puikuojasi populiariausiųjų pozicijose. S300 išsiskiria didesne, palyginti su senesniais modeliais, galia – variklio galia yra 60,4 kW. Didžiausia keliamoji galia – 2 771 kg, o didžiausias darbinis svoris – 3 832 kg. Kaip ir aukščiau aptarto modelio, taip ir s300, kėlimo aukštis yra 3,2 m.
Bobcat s650. Šis Bobcat modelis yra populiariausias rinkoje. Tai komfortiškos ir modernios technikos pavyzdys. Įstiklinta, šildoma kabina leis mėgautis darbu šia technika ištisus metus, nepriklausomai nuo oro sąlygų. Vasarą kondicionierius maloniai vėsins, o žiemą – šildys. 2 greičiai (11,4 ir 19,8 km/h) leis patogiau reguliuoti mini traktoriaus judėjimo greitį. Naujausios kartos galingas variklis, gerokai toną viršijanti keliamoji galia parodo, koks puikus pasirinkimas bus šis mini traktorius. Šio modelio ilgis su standartiniu kaušu siekia 3 474 mm, o plotis su standartiniu kaušu –1 880 mm.

Tvarkingų, modernių mini traktorių nuoma – patogiam ir operatyviam darbui ir Jūsų komfortui.

Traktorius - JCB JS 220

Traktorius – Komatsu WB93S

Susisiekiti

Nerandate Jums aktualios paslaugos ar technikos?

Susisiekiti