Savivarčių nuoma – operatyviam ir našiam darbui

Savivarčių nuoma – dar prieš kelerius metus buvo naujovė, o šiandien tai paklausi paslauga žemės ūkio ir statybinės technikos nuomos sektoriuje. Kalbant paprastai, tai savivartis yra transporto priemonė, kuri pati išverčia krovinį. Neretai savivartį galime išgirsti vadinant sunkvežimiu. Ši transporto priemonė labai naudinga atliekant didelius statybos darbus, žemės kasimo darbus, transportuojant žemę ir kt.

Ar verta pasinaudoti?

Ne paslaptis, kad žemės, žvyro, akmenų ir panašių krovinių pervežimo paslaugos visada buvo populiarios. Taip pat rinkoje itin populiarios įvairaus grunto pardavimo paslaugos, kurios ypač aktualios, jei vykdote statybas, lyginate sklypą, norite pakelti sklypą, planuojate sėti veją ir daug kitų sričių.

Šia paslauga pasinaudoti tikrai naudinga. Jei savivartis reikalingas itin retais atvejais, tai juk nepulsite pirkti šios transporto priemonės ir mokėti didžiulių pinigų. Savivarčių nuoma – puiki išeitis. Kas kita, jei savivartis reikalingas dažnai arba turite planų su tuo susieti savo darbinę veiklą, kad tai taptų pajamų šaltiniu. Tokiu atveju, žinoma, savivarčio įsigijimas bus tikslingesnis pasirinkimas. Savivartis nuomojamas su vairuotoju – taip užtikrinamas transporto priemonės saugumas ir tinkama priežiūra bei darbų kokybė ir operatyvumas. Patyręs vairuotojas ženkliai greičiau ir profesionaliai įgyvendins Jūsų poreikius, susijusius su savivarčio paslaugomis.

Kaina yra tas aspektas, kuris bene dažniausiai lemia sprendimo priėmimą. Savivarčio nuoma – ne išimtis. Jei savivartis reikalingas retais atvejais, tai nuoma – puiki išeitis, kainuosianti nepalyginamai mažesnes investicijas. Šis pasirinkimas bus ne tik pigesnis nei nuosavo savivarčio įsigijimas, tačiau ir leis išvengti tokių papildomų aspektų kaip profilaktinė savivarčio priežiūra, remontas, draudimo išlaidos ir kt.

Daugelio gyvenimo būdas pasižymi nuolatinius skubėjimu, laiko stoka, todėl operatyvumas tokiame kontekste labai vertinamas. Įsivaizduokime situaciją, kad Jūs savo sodo sklypą norite apželdinti veja arba, pavyzdžiui, pakelti – šiuo atveju grunto reikės dar daugiau nei vejai. Tam reikia nemažai tinkamo grunto. Jei gruntą vežiosite savo turima transporto priemone su priekaba, tai užtruksite labai ilgai – jūs gaišite brangų savo laiką, kurį galėtumėte skirti kitiems darbams ar tiesiog poilsiui. Maža to, Jums daug kainuos kuras, nes nemažai  bus kursuojama pirmyn ir atgal. Ir, tikėtina, kad Jūs tikrai nesutaupysite finansiniu požiūriu, nei pasinaudoję savivarčių nuoma. Savivarčiu Jums reikiamo grunto kiekį atsivešite vienu ar keliais kartais. Taigi, ši paslauga leis taupyti brangų laiką ir pinigus.

Savivarčių nuoma – universali paslauga, tinkanti ir asmeniniams poreikiams, ir verslui. Mums svarbus kiekvienas klientas: ir fiziniai asmenys, ir maži juridiniais asmenys, ir stambios įmonės. Techniką galite nuomotis tik su vairuotoju.

Siūlome tik puikios kokybės, techniškai tvarkingus savivarčius, taip užtikrindami savo klientų saugumą ir produktyvų darbą mūsų nuomojama technika.

Pamirškite gedimus kelyje! Jūs gausite patikrintą ir tvarkingą savivartį. Pamirškite nepatogų važiavimą! Mes savo klientams nuomojame savivarčius, kuriais važiuoti bus išties malonu, kabinoje švaru ir prižiūrėta.

Rinkai siūlome platų savivarčių asortimentą, kad kiekvienas klientas atrastų tai, kas jam aktualu ir kas geriausiai atitinka jo poreikius.

Nuomojamos technikos charakteristikos:

  • ašys: nuomojame dviašius, triašius, keturašius savivarčius;
  • krovinio vertimo kryptis: nuomojame savivarčius, verčiančius arba tik į galą, arba į tris puses;
  • ratų formulės: nuomojame savivarčius, kurių ratų formulės 4×2, 6×4, 6×6;
  • talpa: mūsų asortimente – įvairių talpų savivarčiai, pavyzdžiui, iki 7 tonų, 10 tonų, 20 tonų siekiantys savivarčiai ir kt.

Ką galite vežti savivarčiu?

Savivartis puikiai pasitarnauja, kai reikia vežti įvairų žemės gruntą ir pan. Todėl ši technika itin reikšminga žemės ūkio bei statybų sektoriuje. Krovinių vežimo savivarčiu spektras labai platus.

UAB BOBKATAS Jums suteiks galimybę vežti: smėlį, žvyrą, molį, juodžemį, viršutinį augalinį sluoksnį, įvairių rūšių (pavyzdžiui, betoninę, dolomitinę, granito, žvirgždo ir kt.) skaldą, akmenis ir kt.

 

Savivartis – MAN FE410A 6×6

Sukvežimis – Man 8163

Savivartis – MAN FE410A 8×6

Sunkvežimis – Mercedes-Benz 817

Susisiekiti

Nerandate Jums aktualios paslaugos ar technikos?

Susisiekiti
Summary
User Rating
2.5 based on 141 votes
Service Type
Savivarčių nuoma – operatyviam ir našiam darbui
Provider Name
kasame.lt
Area
Vilnius
Description
Savivarčių nuoma, savivarčiai, statybinės technikos nuoma.
URL